Кошик
1474 відгуків

Як підібрати самокат під вік дитини?

Як підібрати самокат під вік дитини?

Дитячий самокат Для дитини — це не лише засіб пересування і гарна розвага, але й повноцінний тренажер для розвитку організму дитини. Під час їзди використовуються численні м’язові групи та системи організму, які позитивно впливають на розвиток дитини. Але для того, щоб отримати користь від самоката Насправді, потрібно правильно вибрати самокат. З якого віку діти покладені на себе самокати, який вибирають дитині певного віку, і на що слід звертати пильну увагу під час вибору?

Коли можна починати кататися на самокаті?

Дитина здатна самостійно кататися на Самокайте, починаючи з двох років. Хоча, з нашого досвіду, перший самокат дитині купують ще в віці 1,5 років! Спочатку дитина, можливо, буде просто катати сам самокат за ручку, стежитиме за нею - це нормально. Замурувати дитину їхати і відштовхнутися ногою не потрібно, він сам до цього прийде. Звичайно, було б краще показати дитині, як можна їздити на самокаті, бо діти копіюють своїх батьків, а також інших дітей, наприклад, на дитячому майданчику, де багато хто набирається першого досвіду кататися на самокаті, просто взявши його покататися.

У діапазоні від 2 до 4 років ми б рекомендували купувати триколісні моделі, оскільки вони більш стійкі і безпечні для дитини. Варто звернути увагу на самокати, у яких два колеса спереду, а третє стоїть позаду, такі самокати добре тримаються на дорозі і легко піддаються управленню. Для віку 2-5 років підійдуть самокати серії MINI. Самокати серії MINI представлені на нашому веб- сайті https://posuda-igryshki.com.ua/g18706324-samokaty

Піднімаємо висоту керма

Конкретна висота руля самока буде повністю залежати не тільки від росту дитини, але й від її особистих уподобань. З цієї причини слід виділити лише загальні рекомендації, які дозволять самостійно визначити необхідне значення висоти керма:

  • Зробіть заміри росту дитини. Для цього, за допомогою сантиметрової стрічки, визначте висоту руки від підлоги до ліктів (коли його руки зігнуті в ліктах під прямим кутом, ніби він тримає кермо самоката). Запам'ятайте це значення і придбайте модель самоката, яка може мати близько 5-10 см. запас (як у плюс, так і в мінус) від отриманого вами результату.
  • Правильне налаштування самоката легко виявляється вірним умовам рук і тіла дитини — її руки не повинні підніматися вище рівня грудей, а сам малюк повинен впиратися в кермо, але не з зусиллями тягнутися до нього.
  • Оптимальне положення рук — на рівні сонячного сплетення, зігнуте під прямим кутом. Хтось віддає перевагу нижчим керамікам - це дозволено в розумних межах. Краще, коли кермо нижче, ніж він буде дуже великий, тому що це негативно вплине на управління самокатом.
  • При керуванні самокатом дитина не повинна згинатися або перекидати своє тіло назад - спина повинна залишатися прямою з правильною поставою.

Ці поради допоможуть вам у цьому, оскільки діти ростуть дуже швидко, і тому, щоб контролювати висоту керма, вам потрібно регулярно й належно проводити час.

Вікова категорія 2 роки. Перші навички їзди

Починати варто з ситуації, коли дитині потрібно мати лише два роки. У цьому віці діти зазвичай мають зріст у діапазоні від 80 до 95 сантиметрів, який змінюється досить швидко, тому рекомендується брати модель висоти в діапазоні 50-75 см. Це, звичайно, буде самокат з трьома колесами, причому в обов'язковому порядку два колеса попереду і одне позаду. Який кращий триколісний самокат? Увага потрібно навернути на ширину платформи самоката: вона повинна бути не дуже маленькою, щоб у дитини вмістилося в ширину обидві ніжки (навіть втрачається рівноправність), і не дуже громіздкою (значно погіршується контрольність). Через те, що у нас два колеса знаходяться спереду, дитина буде набагато простіше керувати самокатом, буде простіше відштовхуватися ногою від землі і швидко ставити її на платформу для ніг. У цьому віці дитина починає розуміти, що таке рівновага і як її утримати.

3 роки — період привілеїв

Поради щодо самоката для трирічної дитини (середній зріст дітей у цьому віці коливається від 90 до 100 сантиметрів) практично не відрізняються від актуальних для дворічних дітей. Знову ж таки вибирайте моделі з двома колесами попереду і одним ззаду, тому що у них анатомічно правильне управління. Діапазон висоти руля, як і в попередньому випадку, становить приблизно 50-75 см. 

Вік « ін’єкцій»: 4 роки

4 роки - вік дитини, коли починає стиратися межа між трьома та двоколісними самокатами - можна купити двоколісний і не хвилюватися за дитину, яка, напевно, буде добре впоратися з керуванням, але якщо у дитини проблеми з рівновагою або є страх їзди, варто вибрати триколісний модель з широкою платформою. Але, якщо дитина вже кілька років їздить на триколинному самокаті, то проблеми точно не з'являться, а дитина і зовсім буде радий новому особистому предмету - самокату. Зріст у цьому віці коливається від 98 до 105 сантиметрів завдяки широкому асортименту моделі, яка регулюється висотою руля швидкого росту дитини, не є проблемою.

Що вибрати дітям за п’ять років?

Вимоги до самокатів для дітей віком від 6 до 10 років майже нічим не відрізняються, оскільки у дітей з віком змінюється лише ріст. Ви можете придбати модель ревулювання руля і не хвилюватися, що багато моделей самокатів мають запас на кілька років наперед! На п’ять років підходять самокати серії MAXI. Підбрати самокат MAXI Ви можете на нашому сайті https://posuda-igryshki.com.ua/g18706324-samokaty

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner