Кошик
1474 відгуків

Який басейн краще купити: каркасний чи надувний?

Який басейн краще купити: каркасний чи надувний?

Хто б не хотів одного спекотного літнього дня зануритися в прохолодну і чисту водичку. Звичайно, це можна зробити, якщо відправитися на море або ставок. Але не всі мають таку можливість. Альтернативним варіантом буде встановлення басейн. Але й тут є свої труднощі. У наш час існує багато суперечок щодо того, який басейн кращий, як надувний, так і каркасний, тому розгляньмо деякі особливості кожного з них, щоб було легше визначитися з вибором і придбати справді підхожий варіант. Басейни Надувного типу є чудовим альтернативою стаціонарним. Вони можуть бути представлені різними формами, мають малу вагу і доступну вартість.

Популярність басейнів сьогодні зростає з кожним днем. Для виготовлення такої продукції використовують кілька надувних кілець. Якщо взяти до уваги сучасні моделі великих розмірів, то їхній задум вказує на те, що він має надувний бортик у верхньому краю. Стінки вироби представлені трьома шарами: винив високий щільність, підкладений у два шари і шар поліестера. Завдяки такій конструкції виріб стає міцнішим.

Випускають надувні басейни різних об’ємів. Кожен, хто бажає придбати виріб, може купатися від 1 до 8 чоловік. Дитяча продукція стає дедалі популярнішою. Такі басейни мають різні конфігурації та яскраві кольори. Майже всі моделі надувного типу мають всі необхідні пристрої для їх швидкого встановлення. Плюс та мінуси конструкції До основних позитивних властивостей надувних басейнів можна віднести таким чином: швидкий і простий монтаж; практичність; міцність і безпека, легкий транспорт, великий вибір розмірів та форм. До мінусів конструкції можна віднести: багато моделей не мають системи фільтрування води; злив води доносить масу складників; щоб наповнити басейн водою, необхідний час; можуть з’явитися водорості. 
КАРКАСНІ БАСЕЙНИ

Інший вид басейну називають збірним або каркасним. Його конструкція передбачає наявність рамного каркаса, а в якості матеріалу слугують труби з металу. Для виготовлення чаші вироби використовують полівінілхлорид, який має кілька шарів (найчастіше 3 шари). Пленка ПВХ — це капронова сітка, яка забезпечує міцність на розрив. Крім того, рама з металу утримує велику частину тиску рідини. У результаті вони значно зменшують навантаження на чашу. Деякі моделі басейнів великих габаритів мають металеві розпорки

Позитивні й негативні сторони рамних басейнів можна віднести: відносно низька ціна; монтаж басейну може вестися на будь - яку поверхню; у комплекті каркасного басейну входить сходи та фільтриальна установка, яка дозволяє протягом тривалого часу не змінювати рідину в басейні; збірка і демонтаж конструкції здійснюється дуже швидко. Зручно використовувати на дачі. Такий басейн не позбавлений недоліків, до яких належать: непристосованість до монтажу додаткового обладнання; більшість моделей не дозволено використовувати в зимовий час; недовгий термін експлуатації на відміну від стаціонарних басейнів.  

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner