Кошик
1474 відгуків

Дитяче коло для плавання

Дитяче коло для плавання

Одним з найбільш ефективних способів загартовування є купання малюків у воді. Крім всього іншого, знаходження у воді сприяє розслабленню організму, це особливо важливо при сучасному метушливому ритмі життя. Діти просто обожнюють плавати, а батьки переживають, що їх чадо під час купання насьорбається води або гірше того почне тонути. Справжнім порятунком від цього є надувні круги для дітей.

ІНСТРУКЦІЯ
1. При виборі плавзасобів необхідно враховувати наступні вимоги: вік дитини та рівень його фізичного розвитку; особливості стану здоров'я; ставлення дитини до водної стихії.

2. Надувні круги на шию набувають для дітей з самого маленького віку. В основному їх рекомендують дітям з чотирьох місяців життя, хоча багато батьків починають використовувати їх ще раніше. Розмір кола становить приблизно від 40 сантиметрів зовнішнього діаметра і від 8 сантиметрів – внутрішнього. Для дітей однорічного віку підійде коло з внутрішнім діаметром 9,8 сантиметрів і 37 сантиметрів - зовнішнім. Якщо на колі встановлена липка застібка, то з її допомогою ви зможете самостійно відрегулювати внутрішній діаметр.

3. Будь-який пристрій для плавання має бути оснащений фіксатором для підборіддя, який перешкоджає попаданню води в організм дитини. Для того щоб вибрати хороший коло, необхідно звернути увагу на його внутрішній шов, так як жорстка внутрішня поверхня буде сприяти натирання ніжної шкіри дитини.

4. Для дітей від одного до двох років можна вибрати надувний круг з трусами. Його особливість полягає в тому, що коло оснащений двома прорізами для ніг, завдяки якому виключається можливість випадання. Дані надувні ходунки дозволяють дитині відчувати себе більш впевнено у воді, відпрацьовують координацію руху ніг і рук. Коло розрахований на дітей вагою до 13 кілограмів. При купівлі цього продукту варто звернути увагу на цей показник. У випадку якщо вага дитини буде перевищувати максимальну навантаження самого кола, то малюк може легко перекинутися.
 

5. Детям с трехлетнего возраста подойдет обычный надувной круг. Перед покупкой товара обязательно примерьте его на вашем ребенке. Диаметр не должен сильно превышать обхват талии, в противном случае ребенок легко сможет выскользнуть из него при купании. Также стоит обратить внимание на качество шва, чтобы в месте соединения материал был мягким. Оптимальный диаметр круга должен быть: для трехгодовалого ребенка – 50 сантиметров, детям от 6 лет – до 61 сантиметра, для детей старшего возраста – 61 сантиметр и более. Такий вигляд кола дозволяє дитині не тільки безпечно перебувати у воді, але і готує до самостійності, допомагаючи в навчанні плаванню.

6. Надувний круг з ручками необхідний для особливо вразливих дітей, так як додаткові пристосування дозволять їм бути більш впевненими у воді. Завдяки цьому вони з набагато більшим бажанням плавають.

 

 

3.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner