Кошик
1478 відгуків

Догляд за скляним посудом

Догляд за скляним посудом

Неможливо уявити собі сучасне життя без посуду, виготовленої з скла, яка цінується за свою красу і якість.

Графини, склянки, фужери, чашки, тарілки, а також салатники - всі ці предмети прикрасять інтер'єр і додадуть йому особливий шарм і витонченість. Відмінними властивостями скла є його твердість, щільність, а також невисока теплопровідність.

Завдяки своїм властивостям, вироби з скла зберігають корисні властивості їжі, а також абсолютно безпечні і екологічні.

Для прикраси скляного посуду, а також надання їй унікальності, на вироби наносять деколь.

Для того щоб посуд, виготовлений з скла з нанесенням деколі, як можна довше зберігала свій первісний вигляд, слід дотримуватися певних рекомендацій по експлуатації:

  1. Скляний посуд рекомендується мити вручну, у прохолодній воді за допомогою м'якої губки з невеликим додаванням миючого засобу.

  2. Использование посудомоечных машин, а также абразивных моющих средств нежелательно, поскольку изображения, наносимые на стеклянные изделия восприимчивы к высоким температурам.

  3. Сушить посуду, изготовленную из стекла лучше всего в сушилке. Для того чтобы вода быстрее стекала ставить ее желательно ребром.

  4. Не рекомендуется наливать в стеклянную посуду слишком горячую жидкость, от этого само изделие, а также изображение, нанесенное на изделие из стекла может потрескаться.

  5. Для сохранения целостности изображения, нежелательно помещать стеклянные стаканы один в другой или слишком плотно друг к другу.

  6. 6. Вироби з скла не призначені для приготування їжі на відкритому вогні, газовій або електричній плиті, а також у духовці в тому числі і мікрохвильової печі.

Посуд, виготовлений з скла, при правильному догляді здатна надовго зберігати первісний вигляд, не втрачаючи своїх якостей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner