
Мотоцикл байк електромотоцикл M 6016AL-11, акумулятор 2шт 18V9AH, мотор 1шт 350W, USB, BLUETOOTH, TF, шкіра, сірий
19 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: M 6016AL-11
+380 (96) 718-48-04
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний електромотоцикл у класичному байкерському дизайні — ідеальний варіант для драйву та яскравих емоцій. Потужний двигун, великі колеса та реалістичні звуки створюють ефект справжнього мотоцикла, а додаткові коліщатка забезпечують безпечне навчання.
Особливості:
- Класичний дизайн байка
- Ручка газу + кнопка старту
- Звук запуску та імітація двигуна
- Світяться фари та підсвітка двигуна
- MP3, USB, Bluetooth, TF-роз’єм
- Шкіряне сидіння
- Задній амортизатор з регулюванням жорсткості
- Дискове гальмо + стоянкова підніжка
- Додаткові знімні коліщатка для стабільності
- Дзеркала заднього виду
Характеристики:
- Рекомендований вік: від 6 років
- Максимальне навантаження: 80 кг
- Потужність двигуна: 1×36V/350W (безщітковий)
- Акумулятор: 2×18V/9Ah
- Швидкість: 8–20 км/год
- Кількість швидкостей: 2
- Час зарядки: 8–10 годин
- Розміри (Д×Ш×В): 124×63×70 см
- Висота до сидіння: 39 см
- Висота від підніжки до сидіння: 29 см
- Висота до керма: 66 см
- Ширина сидіння: 19 см
- Діаметр коліс: 32 см
- Діаметр дисків: 18 см
- Вага: 28,85 кг
- Розмір упаковки: 127×56×29 см
- Вага з упаковкою: 35,1 кг
Комплектація:
- Електромотоцикл
- Зарядний пристрій
- Додаткові коліщатка
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!
Відправка можлива лише Новою поштою. Електромобіль об'ємний, доставка новою поштою 1000-2000 грн.
Післяплата тільки з передоплатою 1000 грн так як товар об'ємний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Передачі | 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Передні фари, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 113 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 67 см |
| Вага | 50 кг |
- Ціна: 19 100 ₴










