Кошик
1428 відгуків

Кінетичний пісок

Що це таке? На перший погляд - звичайний дрібнозернистий пісок, яким покриті пляжі і морське дно, який зустрічається на дитячих майданчиках. Але якщо придивитися, взяти його в руки, відразу можна відзначити його незвичайні особливості.

Це унікальний продукт, що володіє всіма властивостями знайомого з дитинства матеріалу для ігор і творчості. На 98% кінетичний пісок складається з звичайного кварцового піску, інші 2% становить добавка, яка використовується в легкій і харчовій промисловості, фармакології. Цей факт дає гарантію екологічної чистоти матеріалу іграшки, її нешкідливості для дитини. Його склад абсолютно не токсичний, не викликає алергії і не підтримує розвиток мікроорганізмів. Кінетичний пісок дозволяє ліпити різні фігури, будувати замки чи просто робити пасочки, але на відміну від простого піску, набраного в пісочниці у дворі, він не липне, не бруднить руки та одяг. Просыпанный пісок не розлітається, а залишається у вигляді компактної маси. До речі, завдяки цьому їм практично неможливо засмітити очі, що люблять робити деякі бешкетники. Погравши з піском, його легко зібрати, просто скатав в кулю, щоб далі використовувати повторно.

Связующий компонент обеспечивает особенные свойства песка: сыпучесть и одновременно его податливость, его плотную, но в то же время пушистую консистенцию. При просеивании песчинки приходят в движение и пытаются разъединиться под силой земного притяжения, но благодаря специальной составляющей не сообщаются, образуя полимерные нити длиной 1-2 мм. Они практически невидимы, за счет их удивительного свойства кинетический песок льется, словно тонкая струя воды.

Кінетичний пісок здається вологим на дотик, не висихає з часом і залишається розсипчастим. У вільно насипаного стані пісок створює враження м'якого, пухкого і пористого. В той же час вироби з нього можуть зберігати форму впродовж тривалого часу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner