Відгуки про компанію Посуд Іграшки Канцелярія Творчість Для всієї Сім'їВадим Я. Відмінно18.08.2021Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця03.09.2021Спасибо за заказ и отзыв)Володимир Г. Відмінно18.08.2021Угода на маркетплейсі Prom.uaТовар якісний і швидко прийшов, рекомендуюКоментар продавця03.09.2021Раді що все сподобалося, дякуємо за замовлення та відгук)))Марина С. Відмінно16.08.2021Угода на маркетплейсі Prom.uaГарний магазин!!! Іграшка така як на фото, дитина задоволена Коментар продавця03.09.2021Дуже раді що все сподобалося, дякуємо за замовлення та відгук)))Дутчак О. Відмінно12.08.2021Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця03.09.2021Спасибо за заказ и отзыв)Віталій Б. Відмінно08.08.2021Коментар продавця09.08.2021Спасибо за заказ и отзывКоментар продавця03.09.2021Спасибо за заказ и отзыв)Тарас М. Відмінно29.07.2021Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця09.08.2021Спасибо за заказ и отзывЛюбов Б. Нейтрально28.07.2021Угода на маркетплейсі Prom.uaНеактуальна наявність товару. Відписали швидко.Юлія В. Відмінно09.07.2021Угода на маркетплейсі Prom.uaВсе пройшло дуже швидко і якісно. Іграшки чудові, ціна найкращаКоментар продавця09.08.2021Дуже дякуємо за замовлення та відгукКатерина М. Відмінно08.07.2021Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця09.08.2021Спасибо за заказ и отзывИрина А. Відмінно05.07.2021Угода на маркетплейсі Prom.uaОтличное ведёрко, очень удобно брать на прогулку и на море, занимает мало места )Коментар продавця05.07.2021Спасибо за заказ и отзыв❤️
Спасибо за заказ и отзыв)
Товар якісний і швидко прийшов, рекомендую
Раді що все сподобалося, дякуємо за замовлення та відгук)))
Гарний магазин!!! Іграшка така як на фото, дитина задоволена
Дуже раді що все сподобалося, дякуємо за замовлення та відгук)))
Спасибо за заказ и отзыв)
Спасибо за заказ и отзыв
Спасибо за заказ и отзыв)
Спасибо за заказ и отзыв
Неактуальна наявність товару. Відписали швидко.
Все пройшло дуже швидко і якісно. Іграшки чудові, ціна найкраща
Дуже дякуємо за замовлення та відгук
Спасибо за заказ и отзыв
Отличное ведёрко, очень удобно брать на прогулку и на море, занимает мало места )
Спасибо за заказ и отзыв❤️