Відгуки про компанію Посуд Іграшки Канцелярія Творчість Для всієї Сім'їЧазов В. Відмінно04.10.2021Отличный продавец, качественный товар, рекомендую смело. Спасибо Вам!Коментар продавця06.10.2021Дякуєм за відгук😉 Раді, що все сподобалось❤️Владислав Ш. Відмінно27.09.2021Угода на маркетплейсі Prom.uaспасибо, получил всё очень понравилосьКоментар продавця28.09.2021Спасибо большое за отзыв и заказ, рады что все понравилось)Марина П. Відмінно27.09.2021Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця27.09.2021Спасибо за заказ и отзыв)Пирогова В. Відмінно24.09.2021Іграшки гарної якості. Ціна адекватна. Дівчинка-менеджер ввічлива і привітна. Дякую магазину за якісні речі та швидку доставку.Коментар продавця25.09.2021Дуже дякуємо за відгук, раді що все сподобалося)))Діна С. Відмінно22.09.2021Угода на маркетплейсі Prom.uaДякую! Все оперативно, дитина рада від іграшки! Бажаю приємної праці!:)Коментар продавця27.09.2021Дуже раді що все сподобалося, дякуємо за замовлення та відгук)))Діана П. Відмінно21.09.2021Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця27.09.2021Дякуємо за замовлення та відгук)Наталья Б. Відмінно16.09.2021Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця16.09.2021Спасибо за заказ и отзыв)Тетяна Олексіївна Д. Відмінно13.09.2021Угода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця16.09.2021Дякуємо за замовлення та відгук)Олена К. Дуже погано10.09.2021Требуют полную предоплату,а потом присылали бракованный бокал еще и битый🤬И так 400гр.(за два бокала)что со вторым делать.Игорь К. Відмінно09.09.2021Угода на маркетплейсі Prom.uaСпасибо большое. Что хотел все получил. Позже закажу у них ещё. Коментар продавця16.09.2021Спасибо за заказ и отзыв, рады что все понравилось)
Отличный продавец, качественный товар, рекомендую смело. Спасибо Вам!
Дякуєм за відгук😉 Раді, що все сподобалось❤️
спасибо, получил всё очень понравилось
Спасибо большое за отзыв и заказ, рады что все понравилось)
Спасибо за заказ и отзыв)
Іграшки гарної якості. Ціна адекватна. Дівчинка-менеджер ввічлива і привітна. Дякую магазину за якісні речі та швидку доставку.
Дуже дякуємо за відгук, раді що все сподобалося)))
Дякую! Все оперативно, дитина рада від іграшки! Бажаю приємної праці!:)
Дуже раді що все сподобалося, дякуємо за замовлення та відгук)))
Дякуємо за замовлення та відгук)
Спасибо за заказ и отзыв)
Дякуємо за замовлення та відгук)
Требуют полную предоплату,а потом присылали бракованный бокал еще и битый🤬И так 400гр.(за два бокала)что со вторым делать.
Спасибо большое. Что хотел все получил. Позже закажу у них ещё.
Спасибо за заказ и отзыв, рады что все понравилось)