Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки працює з 10:00. Вашу заявку буде оброблено найближчим часом.
Посуд Іграшки Творчість Канцелярія Для всієї Сім'ї
+380 (96) 718-48-04
Відгуки про компанію Посуд Іграшки Канцелярія Творчість Для всієї Сім'ї
Тарас Ш.
Відмінно
Елена К.
Відмінно
Оксана Н.
Відмінно
Мамі сподобалось, буду сподіватися що і дитині сподобається. Ксілофон дитині сподобався одразу.
Ліда С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
татьяна п.
Відмінно
Відправили швидко, Товар відповідає опису. Ціна приємна. Сподобалось.
Бидакова Д.
Відмінно
Роман Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Купував мініпринтер і наклейки до нього. Наклейок не було в наявності, зачекав день і вислали. Все гарно запаковано, працює. Лише батарея була повністю розряджена що погано. В замовлення поклали подарунок - дрібниця але приємно.
Ганна Г.
Відмінно
Ігор Ф.
Відмінно
Товар приїхав швидко. Запакований добре.
Инна П.
Дуже погано
Таке враження що відправили б/у іграшку. Картоні коробочки (декор з комплекту) були дуже неохайно обмотані скотчем, сумніваюся що це зробив виробник. На пляшечках для соусів з яких заливається вода до комфорок облізлі етикетки. Кріплення на дверцята до холодильника зломане. Через пів часа заглючила озвучка на плиті. Дуже засмутилася що подарувала дитині таку іграшку. На почті не має можливості перевірити все досконально, тож маємо що маємо. Не повернула лише тому що брала на подарунок і не хотілось засмучувати дитину, батьки поставилися з розумінням. Але враження від продавця негативне. Не раджу.
Коментар продавця
У нас всі іграшки нові, заливати воду і комфорки з пляшечок? Не зрозуміли?..там є піпетка для цього. Скільки продали цих кухонь, а продали дуже багато, це перший негативний відгук…вибачте, потрібно було скинути фото і відео на Вайбер, ми б розібрались
Мамі сподобалось, буду сподіватися що і дитині сподобається. Ксілофон дитині сподобався одразу.
Відправили швидко, Товар відповідає опису. Ціна приємна. Сподобалось.
Купував мініпринтер і наклейки до нього. Наклейок не було в наявності, зачекав день і вислали. Все гарно запаковано, працює. Лише батарея була повністю розряджена що погано. В замовлення поклали подарунок - дрібниця але приємно.
Товар приїхав швидко.
Запакований добре.
Таке враження що відправили б/у іграшку. Картоні коробочки (декор з комплекту) були дуже неохайно обмотані скотчем, сумніваюся що це зробив виробник. На пляшечках для соусів з яких заливається вода до комфорок облізлі етикетки. Кріплення на дверцята до холодильника зломане. Через пів часа заглючила озвучка на плиті. Дуже засмутилася що подарувала дитині таку іграшку. На почті не має можливості перевірити все досконально, тож маємо що маємо. Не повернула лише тому що брала на подарунок і не хотілось засмучувати дитину, батьки поставилися з розумінням. Але враження від продавця негативне. Не раджу.
У нас всі іграшки нові, заливати воду і комфорки з пляшечок? Не зрозуміли?..там є піпетка для цього. Скільки продали цих кухонь, а продали дуже багато, це перший негативний відгук…вибачте, потрібно було скинути фото і відео на Вайбер, ми б розібрались