
Игрушка "Трактор Технок"
167 ₴
- Готово к отправке
- Код: 3800
+380 (96) 718-48-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зручна конструкція трактора дозволяє легко керувати ним навіть маленьким дітям. Великі колеса забезпечують хорошу прохідність навіть по нерівному ґрунту, що робить цю іграшку ідеальним вибором для гри як вдома, так і на вулиці.
Розмір 25 x 16 x 15 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технокомп |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Трактор |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 160 мм |
| Длина | 250 мм |
| Высота | 150 мм |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
- Цена: 167 ₴


