
Самокат CITY LINE 4in1 (біговел) Baby Care 388-P , сталь+пласт, колеса ПУ, музика, світло.
2 096 ₴
- Готово до відправки
- Код: 388-P
Дитячий самокат 4 в 1 з батьківською ручкою та захисним бортиком (від 1 року великі колеса, що світяться) є багатофункціональним транспортним засобом. Дана модель самокату призначена для дітей від 1 до 6 років, і має величезну кількість переваг.
Самокат обладнаний вбудованим захисним бортиком, що надає додатковий рівень безпеки для найменших користувачів. Великі колеса, що підтримуються, забезпечують стабільність руху і надають яскравого, привабливого зовнішнього вигляду.
Легке керування забезпечується подвійними колесами спереду, роблячи самокат ідеальним для навчання балансуванню. Вбудована музична система та підсвічування платформи створюють цікаве враження при кожній поїздці.
Характеристики:
- Модель 4 в 1:
1. Самокат із сидінням, захисними бортами, батьківською ручкою та страховими колесами.
2. Толкар-самокат із батьківською ручкою.
3. Самокат-толкар.
4. Триколісний самокат.
- Система бічного захисту та напрямна ручка знімні, завдяки чому його можна трансформувати у триколісний велосипед.
- Захисний борт забезпечує додаткову безпеку для маленьких дітей, запобігаючи випадковим падінням і забезпечуючи стійкість під час руху.
- Батьківська ручка регулюється за висотою від 87 до 97см
- Висота керма регулюється від 60 до 80см
- Максимальне ваганавантаження : на самокат до 50кг; на сидіння до 25кг
- Поліуретанові широкі (4,5 см) колеса: передні діаметр 11 см, а заднє - 8 см
- Підсвічування платформи роблять поїздки у темний час доби безпечними та захоплюючими.
- Музика та підсвічування працює від 3-х батарейок АА (у комплект не входять)
- Вбудована музична система
- Ліхтарик вбудований у кермо
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трансформер |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 5 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 80 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Батьківська ручка, Регулювання керма по висоті, Захисний бортик |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 096 ₴










