
Інтерактивне Мишеня-казкар PL-7067B 5 казок українською мовою, коробка 30,5*17*31см
1 185 ₴
- Немає в наявності
- Код: PL-7067B
Музична іграшка Казкове мишеня Країна іграшок, арт. PL-7067B
Є іграшки перед милим виглядом та функціоналом яких не здатні встояти ні діти, ані дорослі. До таких належить
Мишеня-казкар, арт. PL-7067B від компанії Країна іграшок. М'яка плюшева іграшка вражає та захоплює своїм милим зовнішнім виглядом.
Мишеня зшите з дуже ніжного і приємного на дотик матеріалу, його приємно обіймати та грати з ним. На додаток до всього іграшковий звір ще й розповідає дуже цікаві казки. Щоб увімкнути казку досить просто натиснути на лапку.
Повторне натискання перемкне казку або вимкне іграшку. В арсеналі казкового мишеняти 5 казок, такі як:
- Курочка Ряба;
- Солом'яний бичок;
- Вовк та семеро козенят;
- Ріпка;
- Колобок.
Іграшка навчить дитину слухати та запам'ятовувати нові слова, розвивати мовленнєву функцію, фантазію та уяву. Образ інтелігентного мишеняти в костюмі та в окулярах, стане чудовою прикрасою дитячої кімнати. Іграшка компактного розміру, її можна всюди брати з собою.
- У комплекті: інтерактивне мишеня, 5 карток із казками.
- Іграшка працює від 3 батарейок типу АА (не входять до комплекту).
- Розмір упаковки: 17*31*30,5 см.
- Розмір мишки: 30см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Тип | Тварина |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Рухома, Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Висота | 30 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 305 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автоматичного вимкнення | Так |
- Ціна: 1 185 ₴









