
Игрушка "Формула Максик ТехноК", арт. 1165
82 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1165
"Iграшка "Формула Максик ТехноК" (арт. 1165) - це захоплюючий засіб для розвитку творчості, уяви та координації рухів вашого малюка. Керуючи цим чудовим автомобілем малюк відчує себе справжнім гонщиком, готовим до нових викликів на трасі.
З яскравим і реалістичним дизайном "Формула Максик ТехноК" створить особливу атмосферу гри, де кожен момент наповнений захопленням та емоціями. Ця іграшка виготовлена з високоякісних та безпечних матеріалів, що гарантує безпеку та надійність для вашої дитини.
З "Формулою Максик ТехноК" ваш малюк зможе насолоджуватися часом гри та відчути справжню радість від ігрових пригод.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Автобус |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 130 мм |
| Длина | 220 мм |
| Высота | 70 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 82 ₴




