
Собака M 5594 I UA Кикки, размер собачки 20см, музыка украинская ,песня, сумочка, на батарейке, 29-30-17см
808 ₴
- Готово к отправке
- Код: M 5594 I UA
Інтерактивний песик Кікі Лав у сумочці, 20 см, співає пісню українською мовою.
Подарунок, про який мріє будь-яка дівчинка - маленький собачка Кікі в сумочці, дуже мила і реалістична, з гарним бантиком.
Дівчинка може подорожувати разом із улюбленим вихованцем. Брати у гості, ходити на прогулянку.
Іграшка виконана з гіпоалергенної плюшевої тканини.
Розмір собачки: 20 см.
Комплектація: собачка, сумочка.
Музика, озвучена українською мовою, працює від батарейок (таблетка) входять в набір.
Упаковка: картонна коробка.
Интерактивная игрушка станет настоящим домашним питомцем для Вашей дочки, за которым она с огромным удовольствием будет ухаживать, развивая в себе такие нужные женские качества, как материнство.
Развивает фантазию, чувство ответственности, желание о ком-то заботиться.
Собака M 5594 I UA Кикки, размер собачки 20см, музыка украинская ,песня, сумочка, на батарейке, 29-30-17см
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Животное |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Языки | Украинский |
| Длина | 20 см |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулятор громкости | Нет |
| Функция автоматического отключения | Да |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 290 мм |
| Ширина упаковки | 170 мм |
| Высота упаковки | 300 мм |
- Цена: 808 ₴

