
Игрушка "Набор инструментов ТехноК", арт. 5880
382 ₴
- Готово к отправке
- Код: 5880
+380 (96) 718-48-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Іграшка "Набір інструментів ТехноК" - це мега набір для хлопчиків у зручному яскравому саквояжі. У наборі 12 всіх необхідних інструментів:
- струбцина,
- розвідний ключ,
- метр,
- обценьки,
- плоскогубці,
- пилка по металу та пилка по дереву,
- кутник,
- молоток,
- розвідний ключ,
- викрутку з двома насадками- фігурною та плоскою.
Такий набір буде цікавим всім хлопчикам. Іграшка знайомить дитину з поширеними інструментами та вчить працювати з ними. Уявіть, як ви разом зі своїм сином працюєте у команді. Такі ігри розвивають фантазію та мислення. А час проведений з татусем – безцінний для всіх малюків!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Мастерская, набор инструментов |
| Материал | Пластик |
| Упаковка | Пластиковая коробка |
| Размеры | |
| Ширина | 270 мм |
| Длина | 225 мм |
| Высота | 85 мм |
- Цена: 382 ₴



