
Игрушка "Трактор Максик ТехноК", арт. 0960
82 ₴
- Готово к отправке
- Код: 0960
+380 (96) 718-48-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Iграшка "Трактор Максик ТехноК" (арт. 0953) - це захоплююча іграшка, яка допоможе вашому малюкові розвинути творчість, уяву та координацію рухів. Керуючи цим чудовим трактором, ваш малюк відчує себе справжнім фермером, готовим до нових пригод і викликів.
З яскравим і реалістичним дизайном "Трактор Максик ТехноК" створить особливу атмосферу гри, де кожен момент наповнений захопленням та відкриттями. Ця іграшка виготовлена з високоякісних та безпечних матеріалів, що забезпечує безпеку та надійність для вашої дитини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Вездеход |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 260 мм |
| Высота | 130 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 82 ₴





