
Игрушка "Спортивная машина Максик ТехноК", арт. 2971
82 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2971
+380 (96) 718-48-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Iграшка "Спортивна машина Максик ТехноК" (арт. 2971) - це захоплююча можливість для вашого малюка відчути себе справжнім гонщиком на трасі. Керуючи цією чудовою спортивною машиною, ваш малюк зможе насолоджуватися швидкістю, маневреністю та азартом гонок.
З яскравим і реалістичним дизайном, "Спортивна машина Максик ТехноК" перенесе вашого малюка в світ швидкості та пригод, де кожне обертання керма або натискання педалі газу заповнить його емоціями та захопленням.
Ця іграшка виготовлена з високоякісних та безпечних матеріалів, що гарантує безпеку та надійність для вашого малюка. З "Спортивною машиною Максик ТехноК" ваш малюк зможе насолоджуватися грою та відчувати справжню радість від гонок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Вездеход |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 220 мм |
| Высота | 135 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 82 ₴





