
Игрушка «Квадроцикл Максик ТехноК», арт. 2292
82 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2292
+380 (96) 718-48-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
"Квадроцикл Максик ТехноК", арт. 2292 - це захоплююча іграшка для маленьких авантюристів! Завдяки яскравому дизайну та стійкій конструкції, цей квадроцикл готовий до будь-яких пригод.
Це яскрава, барвиста та міцна іграшка.
Керування квадроциклом легке і зручне, що дозволяє малюкові відчувати себе справжнім водієм. Запрошуйте свого малюка на захоплюючі подорожі з квадроциклом Максик ТехноК - це ідеальний спосіб розвивати моторику та координацію рухів, а також надихати на уявні ігри та пригоди!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технок |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Вездеход |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 170 мм |
| Высота | 120 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 82 ₴

