Отзывы о компании Посуда Игрушки Канцелярия Творчество Для Всей СемьиЮлія О. Отлично17.11.2023Наталя П. Отлично16.11.2023Оксана К. Отлично16.11.2023Олександра Н. Отлично14.11.2023Зоя С. Отлично12.11.2023Дякую за яскраві якісні іграшки. Купую тут не вперше і повністю задоволена придбаними товарами та обслуговуванням.Марина С. Отлично12.11.2023Марина Ф. Отлично12.11.2023Яніна Ш. Отлично12.11.2023Дуже дякую за конструктор. А також велике дякую за подарунок 💝 Дитині дуже сподобалося.Светлана Отлично09.11.2023Анастасия Д. Отлично08.11.2023
Дякую за яскраві якісні іграшки. Купую тут не вперше і повністю задоволена придбаними товарами та обслуговуванням.
Дуже дякую за конструктор. А також велике дякую за подарунок 💝 Дитині дуже сподобалося.